1982 yılından bu yana; deriyi geleneksel el işçiliği ve günümüz teknolojisiyle bir araya getirip, TSE ve ISO 9001:2000 kalite standartlarına uygun bir biçimde modern ürünlere dönüştürerek, müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Uzun yıllar boyunca sektörde bir çok yeniliğe öncülük eden Özözler Deri; %100 yerli deriden çanta, cüzdan, kemer ve çeşitli deri aksesuarlarını bünyesinde ki özel tasarımcılar ve maharetli ustaların ellerinden çıkan değerli ürünlere dönüştürerek Guard, Diga ve Özder markalarıyla üretmektedir.

Bunun yanında yurt içinde ve yurt dışındaki kurumsal ve bireysel müşterilerinin toplu sipariş ve promosyon taleplerini de karşılayarak, bir çok firma ve kuruluşa hizmet vermektedir.

Yurt içinde, kuruluş yeri olan İstanbul başta olmak üzere 1372 satış noktasında ve Yurt dışında 144 satış noktasında ürünlerini sergilemektedir.

Özözler Deri olarak yıllardır sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. Çünkü biz, sizin için üretiyoruz…

Neler Yapıyoruz ?
Deri spor çanta, deri askılı çanta, deri portföy çantası, deri el çantası, deri sırt çantası, deri laptop çantası, deri evrak çantası ve deri bayan çantaları dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek tüm çanta modellerlerini 30 yıllık tecrübelerimiz ile en ince işçilik ayrıntılarımızı kullanarak birer moda ürünlerine dönüştürüyoruz.
Bay ve bayan modellerimizi sizlerin en seçkin tercihlerinize göre tasarlıyor ve rahat bir kullanım sunuyoruz. Kendi marka ve logonuzla yada Guard adı altında toplu siparişlerinizde sizlere destek vermekten büyük gurur duyuyoruz.
Deri bayan kemerleri, deri erkek kemerleri ve deri çocuk kemerleri ile yüzlerce renk ve model ile kemer üretiminde sizlere en büyük desteği sağlıyor ve bu süreçte siparişlerinizin kusursuz ilerlemesine katkı sağlıyoruz. Toplu siparişlerinizde dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz kemer kategorimiz tüm moda ürünlerine öncülük ediyor.
Deri anahtarlıktan deri kılıflara, mousepadlerden deri ajanda kılıflarına kadar aklınıza gelebilecek tüm aksesurları deri üretimiyle tamamlıyor ve değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Sizlerde toplu siparişlerinizde kendi marka ve logonuz ile deri aksesuar üretimi ile sektörünüze yön verebilirsiniz.
1.002.791
Tamamlanmış Proje
1.516
Satış Noktası
5.109.118
Mutlu Müşteri
9
İnternet Satış Kanalı